petak, 23. kolovoza 2013.

Messi upitan za Malagu

Testovi su potvrdili da je Argentinac povrijedio femoralni biceps lijeve noge, odnosno, došlo je do izlijevanja krvi nakon nagnječenja mišića.
Još se ne zna hoće li Leo moći nastupiti u utakmici protiv Malage koja je na rasporedu u nedjelju u 21:00 sat.

Testovi su pokazali da je Leo Messi povrijedio femoralni biceps lijeve noge u prvoj utakmici Superkupa protiv Atletico Madrida. Liječnici FC Barcelone će motriti na Messijevo stanje prije nego što donesu konačnu odluku može li Messi ili ne može igrati protiv Malage u nedjelju.

Zamjenjen na poluvremenu

Leo Messi bio je zamjenjen na poluvremenu protiv Atletico Madrida nakon što se požalio da ima problema s femoralnim bicepsom lijeve noge. Jasno se moglo vidjeti kako je Messi u nekim trenucima masirao mišić kako bi mu bilo bolje, no to nije pomoglo, Argentinac je morao napustiti igru nakon samo 45 minuta igre.

Leo je odigrao pet od Barcinih šest utakmica predsezone, te je također započeo utakmicu protiv Levantea koju je FC Barcelona pobjedila 7-0, a Messi je zabio dva gola.